Tomasz 14/11/2017

Paradontoza to choroba przyzębia, z którą boryka się według statystyk 70% Polaków. Bagatelizowana może prowadzić nawet do wypadania uzębienia, a sekret jej zwalczania polega głównie na profilaktyce.

Osobom narażonym na paradontozę wychodzi naprzeciw Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy Periodent. W akcji uświadamiającej na stronie www.stopparadontozie.pl grono specjalistów radzi, jak uchronić się przed chorobą, jak prawidłowo dbać o zęby i na jakie objawy przede wszystkim zwracać uwagę.

Na stronie można znaleźć porady stomatologów i poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Firma Periodent przejrzyście prezentuje czynniki związane z możliwością zachorowania i radzi, jak uchronić się przed tym zagrożeniem. Na stronie można wykonać badanie w formie ankiety, aby dowiedzieć się więcej o kwestii zagrożeń i indywidualnego ryzyka zachorowania. Dla osób wypełniających test przewidziano gratisy w postaci bezpłatnej konsultacji w gabinecie, wraz z bezpłatną diagnostyką RTG.

Zęby to nasza wizytówka. Dbając o to, aby zęby były zdrowe i piękne, firma Periodent dokłada wszelkich starań, aby procent zachorowań na choroby przyzębia wśród Polaków stale malał. Klinika znajdująca się na Bielanach w Warszawie oferuje pełen zakres usług stomatologicznych i gwarantuje kompleksowe podejście do tematu.